CHCEŠ SA MAŤ TENTO ROK LEPŠIE?

 
Tak sa nenechaj ovládať inými ľuďmi. Ži vlastný život. Maj vlastný cieľ a choď za ním. Povedz si čo naozaj chceš, dnes urob svoj prvý krok a zajtra ďalší. 

Neboj sa zmeniť svoj život, neboj sa zmeniť svoj svet. Veď ak nezmeníš to, čo sa ti nepáči, budeš mať iba to, čo sa ti nepáči. Všetky hranice, ktoré má človek, sú jeho vlastné. Ale ani všetky peniaze či najlepšie techniky ti nepomôžu, ak si sa dopredu rozhodol, že to nepôjde. Musíš vedieť, že to dokážeš. Ak sa nepodarí cesta A, podarí sa cesta B alebo C. Nepočúvaj neprajníkov. Ak sa budeš neustále zaoberať tým, čo si o tebe myslia iní, s takýmto balvanom na krku nikdy nič nedokážeš.
Zodpovedný človek sa nebojí sám urobiť rozhodnutie o svojom živote a prijať za to následky. Silní ľudia vidia príčinu svojich úspechov a neúspechov iba v sebe. Slabí ľudia si myslia, že úspech je iba náhoda a príčinou ich neúspechu sú vždy iní ľudia. Je veľmi jednoduché mať negatívne myšlienky o tom, ako sa to nedá dosiahnuť. Ale rovnako je jednoduché vytvoriť si pozitívne myšlienky o tom, ako sa to dá urobiť. Rozhodni sa mať to druhé. A budeš sa mať lepšie. Urob tento rok konečne to, čo si naozaj vždy chcel robiť. 

A pri tom nikdy nezabúdaj, že:

Pravda bez lásky robí človeka kritickým.
Moc bez lásky robí človeka násilníckym.
Vedomosť bez lásky robí človeka arogantným.
Práca bez lásky robí človeka znechuteným. 
Viera bez lásky robí človeka fanatickým.
Spravodlivosť bez lásky robí človeka krutým.
Bohatstvo bez lásky robí človeka chamtivým.
Sex bez lásky robí človeka promiskuitným.
Povinnosť bez lásky robí človeka bezohľadným.
Kalkulácia bez lásky robí človeka podlým.
Vzťah bez lásky robí človeka nešťastným.
Pomoc bez lásky robí človeka cynickým.
Úprimnosť bez lásky spraví človeka zraňujúcim.
Prívetivosť bez lásky spraví človeka pokryteckým.

Život bez lásky robí človeka zbytočným.

Nerob nič bez lásky.
Miluj a budeš milovaný.