Je to vo hviezdach?

Hviezdy Ti poodhalia charakter a ponúknu príležitosti, ale iba Tvoja vôľa rozhodne, kam budeš v živote kráčať!

Astrológia vždy priťahovala ľudí. Zaujíma sa o ňu  obyčajný človek, ale i panovníci. Osobný horoskop  ukazuje, čo nám sudičky pridelili do vienka pri narodení. Dajú sa z neho zistiť charakterové vlastnosti a talenty, pomôže nám zorientovať sa pri výbere štúdia,   práce alebo postavenia, ale i hľadať naše radosti a  slabé stránky. 

Stretávate počas života stále podobné  typy ľudí, partnerov,  spolupracovníkov  alebo šéfov? Stačí pozrieť niektoré domy v horoskope. Iné úseky zase hovoria, či máme hlboko do vrecka,  či k nám peniaze  prichádzajú ľahko alebo si ich musíme vydrieť,  ale tiež ako s nimi zaobchádzame, atď. Samozrejme  v horoskope sa ukážu aj oblasti, v ktorých sme obmedzovaný. Prekážky, ktoré v živote musíme prekonať. Tie slúžia k nášmu zdokonaleniu.

Horoskop je iba pomôckou, ale za nikoho nemôže vykonať jeho prácu. Môžete si ho dať vypracovať len tak zo zábavy. Môže  vám aj pomôcť  pri nejakom rozhodovaní na životnej ceste. Keď na križovatke svieti "červené svetlo", tiež máte môžnosti. Zastavíte sa  alebo idete ďalej. Kedy je väčšia pravdepodobnosť úrazu? Podobne je to v horoskope. Pri zlých aspektch spomaľte životné tempo.  Ak máte priaznivé aspekty, treba ich využiť napr. na hľadanie práce, cestovanie, zoznamovanie.  Práve teraz je dobré, byť aktívny. Vtedy nám ide všetko viac na ruku. Veď nakoniec aj výherca miliónovej lotérie musí ísť aspoň podať tiket.

Hlavné udalosti, ktoré sú v  osobnom horoskope  naznačené sa v priebehu života spravidla vyplnia. Ale každý z nás má slobodnú vôľu. Záleží iba na nás, akým spôsobom daný potenciál využijeme.

 

 

 

Vypracovala: Alexandra
© Copyright  Ganesha
® All right reserved