Zuzana Čaputová v zajatí priazne Jupitera a Venuše

 

V poslednom čase  sa  Zuzana Čaputová stala najväčšou mediálnou hviezdou na Slovensku. Už sa nevenuje pozornosť iba jej najnovšej garderóbe, ale rieši sa aj   vzťah pani prezidentky s USA.  Šíria sa hoaxy, že si vraj vykonáva nadprácu v prospech americkej ambasády. Tá ju zato údajne  štedro  obdarúva svojou priazňou.

Čo na to hovoria hviezdy?  Porovnala som si horoskop hlavy štátu SR s  horoskopom  USA. Výsledok ma prekvapil! Rozoberiem  iba jeden dôležitý aspekt.

Najskôr veľmi stručne vysvetlím pôsobenie Jupitera a Venuše. V klasickej astrológii symbolizuje Jupiter „veľké šťastie. Rozdáva priazeň, veľkodušnosť a protekciu. Dobrý aspekt od Jupitera  v partnerskom  horoskope znamená veľkú  podporu, dosiahnutie úspechu najmä vďaka partnerovi.

Venuša symbolizuje „malé šťastie“,  lásku, krásu a eleganciu. Rada sa pohybuje na luxusných a reprezentačných miestach.  Má vzťah   k diplomacii (Váhy). Venuša predstavuje  našich priateľov.

V horoskope pani prezidentky (voľne dostupný na internete) sa nachádza Slnko na 0˚01“ Raka a prijíma priaznivú  konjunkciu   Venuše na 3˚06“ a Jupitera na 5˚56“ Raka z horoskopu USA. Lepší  aspekt sa v partnerskom horoskope už ani nájsť nedá. Jupiter a Venuša USA nad ňou držia ochranné krídla. Taký „štedrý deduško Mikuláš“, ktorý  spravil z neznámej  pezinskej aktivistky, vynikajúcou  hollywoodskou reklamou,  za pár mesiacov prezidentku SR.

Každý sponzor chce za svoju podporu protislužbu“, hovorí zdravý sedliacky rozum.

V astrológii zase hovorí Saturn, planéta času, poriadku a ťažkých skúšok:  „Kto si čo zaseje, to si aj zožne!“. A nič netrvá večne.

 

 

Vypracovala: Alexandra
©  Copyright Ganesha