Tlačovky pod patronátom Neptúna

V poslednom období sa  v televízii a na internete roztrhlo vrece s tlačovkami. Politici v nich vystupujú pred televíznymi kamerami. Jeden dôležitejší ako druhý, čím častejšie, tým lepšie. Užívajú si žiaru reflektorov a pár minút slávy. Na tlačovkách prezentujú najnovšie informácie. ale aj dezinformácie, tie  potom znovu vyvracajú a neskôr vyvrátené  opäť dementujú, aby  boli opäť pravdivé.

  • raz si  škrtneme zápalkou, potom príde blackout
  • doprava kolabuje na  Veľkonočné sviatky, ale „nikto ku kontrolám príkaz nedal“
  • spustenie aplikácie eKarantény  je  bombasticky  propagované  a opäť „skutek utek“
  • držať naďalej núdzový stav, hoci je už  v okolitých krajinách  dávno zrušený

Občas na niekoho zostúpi „Duch svätý“. Ak cvičíte jogu, ste „kacír“. Choďte do Rakúska alebo Nemecka. Tam vám zdravotná poisťovňa kurz preplatí, lebo sa staráte o vaše zdravie.

Priznám sa, že v tomto zmätku strácam prehľad.  Vyznať sa v ňom môže iba planéta NEPTÚN. Tá sa kamaráti s filmovým plátnom, kamerami, fotografiou a médiami. Milujú ho všetci, ktorí sa potrebujú verejne prezentovať. Ale má aj negatívne stránky.

V horoskope krajiny vládnu koalíciu, premiéra a najvyšších predstaviteľov štátnej moci  predstavuje Slnko. V horoskope Slovenska sa Slnko nachádza  na najvyššom bode horoskopu a tvorí konjunkciu s MC (hrot 10.domu-verejný život,sláva), ktorému vládne Neptún.

V súčastnosti Slnko tvorí  konjunkciu s tranzitným Neptúnom. Pritom  už tento fakt   stačí na tvorenie poradovníka na   pretŕčanie sa pred kamerami.

Naviac vládca 10. domu Neptún sa nachádza v 3. dome. Ten súvisí s komunikáciou, vyjadrovacími schopnosťami. Aby toho nebolo málo, tranzitný Neptún tvorí  napäťovú opozíciu na Neptún v 3. dome.  Vytvára to  chaos, klamstvá patria k bežným pracovným  metódam, zahmlievaním vecí sa vytvárajú rôzne konšpirácie.

Neptún sa môže radovať. Prácu zvláda excelentne. Keďže jeho tranzit je veľmi pomalý, užijeme si ho ešte  v najbližších mesiacoch dosť.  A tak show pod patronátom Neptúna pokračuje ďalej. Platí  heslo kráľa z Pyšnej princeznej: „Odvolávam co jsem odvolal, a slibuji, co jsem slíbil!“ A teraz múdri  radcovia raďte!


Vypracovala: Alexandra
© Copyright  Ganesha