Neptún v horoskope Slovenska alebo milujem chaos

Volám sa Neptún. Som majster chaosu, pretvárky, klamstva a  podvodov. Nediagnostikovateľné choroby a vírusy patria medzi moje najväčšie zbrane.  Na Slovensku som sa na jar 2020 cítil vynikajúco (viď Tlačovka). Žiaľ, šťastie mi vtedy prialo iba trošku. V lete som bol retrográdny, moje výnimočné schopnosti sa tým oslabili. Tak som sa radšej pobral do iných krajín, kde  sa mi darilo lepšie. Vedel som, že môj čas na Slovensku ešte len príde.

Z diaľky som pozoroval situáciu. Tešil som sa. Cez leto som videl  svadobčanov  bez rúšok, dovolenkári si lietali zo zahraničia cez nechránené hranice a najmocnejší sa tvárili, že v krajine žiaden problém nie je. Ale môj spätný pohyb (retrográdnosť) sa koncom novembra 2020 skončil. Konečne som sa mohol vrátiť do zasľúbenej zeme „na Slovensko“. A to s plnou silou.

Iba pripomeniem. V horoskope vzniku  Slovenska sa Neptún nachádza v 3. dome. Tento dom predstavuje komunikáciu, médiá, školstvo, atď. Presne v opozícii sa na najvyššom bode horoskopu  sa nachádza Slnko v Rybách.  Rybám vládne Neptún. Slnko predstavuje vládu, ktorá by mala rozumne riadiť štát. Ale teraz tranzitný Neptún tvorí  konjunkciu so Slnkom. Zároveň toto spojenie tvorí opozíciu na Neptúna v 3. dome. Slnko je trojnásobne poškodené. Ide o veľmi negatívne pôsobenie, kde Neptún ľahko rozvinie všetky záporné schopnosti. 

Od konca novembra som mohol „ja Neptún“ za pomoci Slnka  poriadne roztočiť moju hru. Celoplošné testovanie, aký vynikajúci nápad. Vírus treba dať do pohybu. Na Vianoce netreba rozmýšľať, aký darček kúpiť. Stačí celú rodinu ponavštevovať a darovať  „Neptúnov vírus“.  Teším sa. Počet nakazených rastie. Ale začiatkom januára 2021 som  dostal „depresiu“. Vláda vyhlásila lockdown. Počet nakazených začína klesať. Ako je to možné? Veď pri mojom negatívnom pôsobení sa rozumné racionálne rozhodnutia nerobia?!  A mal som pravdu. Po lockdowne prišiel ďalší bombastický nápad  „celoštátny skríning“. Úžasné!!! V tomto mrazivom nečase vyhnali ľudí von. Sám by som to lepšie nevymyslel.  Ďalší nakazení. Počty ťažko infikovanch v nemocniciach  stúpajú. Moja sila rastie. Oslavujem.

Ale teraz nastáva  skutočná tragédia.  8. dom v horoskope štátu predstavuje smrť, štátne peniaze, akcie, rezervy štátu, atď. Nachádza sa v ňom Venuša.   Vo februári  2021 vstúpil do tohto domu tranzitne Saturn. Je to pán prekážok, ťažkostí a smrti.  Začal tvoriť konjunkciu s Venušou. Samotné spojenie Venuše so  Saturnom patrí k najhorším aspektom v každom horoskope. Predstavuje smútok, sklamanie, úbytok financií, rozchod alebo strata milovaného človeka, atď.. V počte úmrtí na milión obyvateľov sa  Slovensko  vypracovalo na majstra sveta. Ľudia umierajú a  peniaze a sa míňajú.

Aspekt Saturna  by sa mal koncom marca zmierniť. Potom sa vráti ešte koncom júla. Bude totiž retrográdny. Skontroluje, či sme sa poučili. Ak áno, jeho účinok bude iba mierny. V opačnom prípade sa  na jeseň môže  zopakovať terajšia situácia.

 Ale v súčastnosti  a až do apríla budúceho roku tu ešte budem  vládnuť   „ja Neptún“. A len tak ľahko  sa zavedeného chaosu nevzdám. Ja ho totiž milujem! Najlepšie v spojitosti s hlúposťou.

 

Vypracovala: Alexandra
Ganesha ® All right reserved