Lučanský Milan

 

Prezident Policajného zboru generál Milan Lučanský sa narodil 10. 2. 1969 v Poprade. Patrí k osobnostiam,  ktoré výrazným spôsobom ovplyvnili dejiny novovzniknutej Slovenskej republiky.Odvážne pomáhal objasňovať zločiny v čase, keď na Slovensku vládla mafia. Jej  autá spolu s jej členmi vybuchovali na dennom poriadku, záhadné vraždy ľudí a výpalné podnikateľov boli súčasťou života, rodičia sa báli dcéry pustiť na zábavu, aby neprišli k úrazu, atď.

Vďaka veľkej odvahe, usilovnosti,  originálnemu mysleniu a vynaliezavosti, ktoré sú Vodnárovi dané do vienka, sa mu podarilo veľa prípadov objasniť a zločincov poslať za mreže. Slnko v kvadratúre na konjunkciu Mars, Neptún a Mesiac generála Lučanského privádzali do nebezpečných situácii, kedy v práci riskoval vlastný život. Saturn v Baranovi mu dával hrdosť. Ak už pred sebou  videl cieľ, žiadne prekážky ho neodradili od jeho dosiahnutia. Viedol veľmi dynamický  život. Merkúr v trigóne na konjunkciu Pluto, Urán a Jupiter si žiada voľnosť, neustálu mentálnu a fyzickú aktivitu, komunikáciu s ľuďmi,  prácu v teréne,  atď. Všetko to vytváralo „soľ jeho života“.

Tieto potreby mu  boli vykonštruovaným vzatím do kolíznej väzby 6. decembra 2020 obmedzené tým najväčším možným spôsobom. Merkúr sa dostával do tranzitnej konjunkcie so Saturnom a Jupiterom. Saturn   bráni v osobnej slobode,  pohybe, komunikácii, prináša nátlak a depresívne myslenie.  Negatívne pôsobenie Jupitera účinky ešte zvýšil. Bolo mu odopreté ešte aj to, na čo mal zo zákona nárok (telefonovanie, styk s rodinou, advokátom, atď.). Stačilo  málo, aby ho niekto  cielene vyprovokoval.

V zdravotnej  astrológii predstavuje oči  18 až 20 stupeň znamenia Barana“ a celé znamenie predstavuje hlavu. Milan Lučanský má   v horoskope  narodenia na 20 stupni Barana planétu Saturn. Dňa 10. decembra 2020 tvoril konjunkciu s tranzitným Marsom. Ten prináša úrazy, bitky, násilie. Keď sa k tomu ešte pridala kvadratúra od tranzitného Pluta, vôbec sa nemožno čudovať, že došlo násilným spôsobom k poraneniu na hlave. Oveľa zaujímavejšie je, ak sa všetko  prepojí s horoskopom Slovenskej republiky.

Generál Milan Lučanský zomrel 30. decembra 2020. Svojou tvrdou prácou a realnymi výsledkami si vydobyl medzi ľuďmi prirodzený rešpekt a obdiv. Tým sa zaradil medzi  najvýznamnejšie  osobnosti v novodobej  histórii Slovenskej republiky. 


 

Vypracovala: Alexandra
Ganesha ® All right reserved