Hotel snov , Loď snov a aspekt snov

 

Rada pozerám romantické filmy. Medzi moje obľúbené patria Hotel snov  (Traumhotel) a  Loď snov (Traumschiff). Každá časť sa odohráva v inej exotickej destinácii, nechýba v nej  láska a peniaze  tu nikto  nerieši.

Začala som premýšľať, aké aspekty   asi musí mať  hlavný predstaviteľ, aby takúto úlohu dostal. Veď má na niekoľko rokov zabezpečenú prácu, aj keď sa narobí, nikdy to nie je práca robotníka vo fabrike pri páse a predpokladám, že je aj vynikajúco honorovaná.

Samozrejme musí byť vynikajúci a skúsený herec, nesmie mu chýbať charizma a obľúbenosť u divákov. Ale takýchto hercov je veľa, no iba vyvolení   z nich dostanú hlavnú  úlohu.

Asi  má  v horoskope okrem bežných aspektov,  aj „bonus naviac“.  Aspekt som nazvala „aspekt snov“. V určitom okamihu mu nečakaná náhoda    (Urán) prinesie do života  veľké šťastie (Jupiter). Pri dobrých tranzitoch je v správnom čase,  na správnom mieste a stretne správneho človeka, ktorý mu túto rolu ponúkne.

V sérii Hotel snov (Traumhotel) hrá hlavnú úlohu  Christian Kohlund, (17.8.1950 Basel, SWTZ,   6,55 hod.). Ako manager Markus Winter riadi najluxusnejšie   päťhviezdičkové    hotely.   Je predurčený riadiť a reprezentovať. Verí vo svoje vlastné schopnosti, v práci sa riadi srdcom, problémy hravo vyrieši a vždy sa postaví na stranu slabšieho. Krásna a výstižná charakteristika  pre znamenie Leva.

Naviac mu v horoskope nechýba ani už spomenutý „aspekt snov“. Nádherný trigón medzi planétou veľkého šťastia Jupiterom   a planétou nečakaných zmien Uránom, ktorý prináša  v určitom okamihu do života úspech.

 

V sérii Loď snov (Traumschiff) hral v rokoch 1999–2013 hlavnú úlohu Siegfried Rauch. Narodil sa  2. apríla 1932 v   Landsberg am Lech v Nemecku. Hodina narodenia nie je známa. Ako kapitán lode Deutschland Jakob Paulsen vyniká vodcovskými vlastnosťami, nechýba mu rozhodnosť, ťažšie situácie hravo zvládne, vždy jedná úprimne a veľkoryso. Jednoducho baran.

Aj v tomto horoskope sa nachádza znamenitý  „aspekt snov“. Prekrásny trigón medzi planétou veľkého šťastia Jupiterom   a planétou náhod  Uránom, ktorý mu  priniesol   v určitej životnej etape veľké šťastie. Naviac je Jupiter v  presnom trigóne so Slnkom. Nositeľovi tohto aspektu prináša do života ľahkosť a zároveň veľkodušnosť.

 

 

Koncom roka  2013 odišiel kapitán Paulsen do dôchodku. Vedenie na kapitánskom mostíku v ďaľších častiach  prevzal herec  Sascha Hehn. V Lodi snov hrá kapitána Victora Burgera.

Narodil sa v Mnichove 11. 10. 1954. Hodina narodenia nie je známa. A opäť úplne náhodou má v horoskope harmonickú  konjunkciu medzi Jupiterom a Uránom. Aby mu fúkal  správny vietor do plachiet, má tento aspekt poistený ešte trigónom od planéty „malého šťastia“ Venuše.

Sasha Hehn sám v rozhovoroch priznáva, že táto úloha bola pre neho lepšia ako výhra v LOTTO.

 

 

 

 

 

Aby sme nezostali iba vo svete. Na Slovensku bol  za posledné  roky  ocenený ako  "najlepší herec roka"  herec,  ktorý vlastne v poslednom čase  v divadle a   filmoch    nehral. Ďaľším prikladom môže byť   moderátor, o ktorom počas roka ani nepočuť.  A zrazu dostane   príležitosť  moderovať jednu z najsledovanejších súťaží v televízii. To je mikulášska nádielka  šťastia a náhody. U oboch môžeme  nájsť v horoskopoch  aspekt Jupitera s Uránom a jeden z nich to  má  aj s bonusom  od  Venuše.  

 

 

Vypracovala: Alexandra

© Copyright  Ganesha
 

© Copyright  Ganesha
® All right reserved