Arnold Schwarzeneger 

 versus silné Pluto v horoskope

Arnold Schwarzeneger sa narodil 30. júla 1947  o 4,10 hodine  pri Grazi v Rakúsku. Jeho život môže byť veľkou inšpiráciou pre mnohých ľudí.

Svoju lásku k športu objavil už v trinástych rokoch, keď prvý krát zavítal do posilňovne. 

Prepadol činkám a rozhodol sa stať kulturistom. V horoskope vládne domu koníčkov  Pluto.  Dáva  vynikajúci predpoklad pre silové športy. Zároveň je v konjunkcii so Saturnom, čo  zvyšuje jeho vytrvalosť.

Pokiaľ býval v Rakúsku, väčšina dôležitých planét sa v horoskope nachádzala  pod obzorom. Až po presťahovaní do USA v roku 1968 sa jeho  talent presadil naplno. To sa už Jupiter dostal do desiateho domu, ktorý symbolizuje úspechy a spoločenské postavenie. Arnold Schwarzeneger  získal   sedem krát  titul Mr. Olympia ,  trikrát Mr. World, atď. V roku 1977 získal titul športovec roka. Začal  sa presadzovať vo filmovom priemysle. Asi jeho najznámejšia úloha bola vo filme Terminátor.

Bol dlhodobým členom Republikánskej strany. Vrchol kariéry nastal  v roku 2003, keď bol zvolený  za guvernéra  Kalifornie.

 

Arnold Schwarzeneger sa narodil v znamení Leva. Lev má silné sebavedomie. Urobí všetko preto, aby bol stredobodom pozornosti  a hlavne obdivovaný.   Slnko  v konjunkcii so Saturnom naznačuje, že na ružiach mať ustlané nebude. Ale ak vydrží, úspech bude trvalý.

K najzaujímavejším aspektom v horoskope patrí   asi konjunkcia Slnka s Plutom. Obidve planéty sú silové. Dávajú dobrý ťah na branku. Pri ich významnom postavení v horoskope si ich nositelia postupne získavajú významné postavenie, moc a vplyv vo svojom okolí. Ľudia s týmto aspektom patria k veľmi silným a vedúcim osobnostiam. Rozdávajú karty a usmerňujú chod nielen v partnerskom vzťahu, práci, ale i v rámci celej spoločnosti.

Veľmi zaujímavé je, že aspekt Slnko konjunkcia Pluto majú aj traja   slovenskí premiéri. Vladimír Mečiar v znamení Leva, Robert Fico v znamení Panny a Peter Pellegrini v znamení Váh. Dátum narodenia (zdroj internet).

 

 

 

Vypracovala: Alexandra

© Copyright  Ganesha